Jesteś tutaj: Start / Komunikaty / I|NFORMACJA

I|NFORMACJA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

16 marca 2020

INFORMACJA

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuryłówce zwraca się z prośbą do klientów o ograniczenie osobistych wizyt
w Ośrodku jedynie do sytuacji pilnych i tych, które nie mogą być załatwione drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Pracownicy GOPS Kuryłówka są dostępni pod następującymi numerami telefonów:

- 17 243 81 12

- 17 243 00 44

e-mail: gopskurylowka@gmail.com

Prosimy również o zastosowanie się do wytycznych polskich służb sanitarnych.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieuleganie panice.

Formularze wniosków o świadczenia i przyznanie pomocy oraz wzory innych potrzebnych dokumentów, obowiązujące akty prawne dostępne są na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kuryłówce.

Przypominamy, że wnioski o wszystkie świadczenia dla rodzin można złożyć przez portal empatia.mrpips.gov.pl. Aby to zrobić wystarczy się zalogować używając profilu zaufanego lub podpisu elektronicznego. Zachęcamy Państwa do korzystania z takiej formy składania wniosków. To szybki i wygodny sposób na załatwienie swojej sprawy.

Wniosek o świadczenie „Rodzina 500+" możemy złożyć w prosty sposób także przez bankowość elektroniczną. Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego swojego banku i tam znaleźć elektroniczny wniosek o świadczenie.

Profil Zaufany możesz założyć i potwierdzić w pełni online między innymi za pośrednictwem swojego konta bankowego 24h/7 dni w tygodniu, o ile zapewnia taką możliwość. W systemie bankowości elektronicznej swojego banku, wypełnij formularz o założenie Profilu Zaufanego. Operację potwierdź bankowym kodem autoryzacyjnym. Na swój adres mailowy otrzymasz potwierdzenie założenia konta.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-16
Data publikacji:2020-03-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Piotr Bucior
Liczba odwiedzin:60