Jesteś tutaj: Start / BIP

BIP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

BIP UG Kuryłówka

Piotr Bucior

Artykuły

Informacja - Organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych

31 grudnia 2019

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kuryłówce informuje, że w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w 2020 roku, pn. „Organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w okresie od dnia 01.01.2020 r. do dnia 31.12.2020 r. dla osób zamieszkałych na terenie Gminy Kuryłówka, w miejscu ich zamieszkania, które z powodu wieku, choroby, niepełnosprawności wymagają pomocy innych osób”, usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze na terenie gminy Kuryłówka w 2020 roku świadczone będą przez Polski Komitet Pomocy Społecznej – Zarząd Okręgowy w Przemyślu.

Alicja Kycia

Konkurs ofert - Organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych

6 grudnia 2019

Wójt Gminy Kuryłówka ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w 2020 roku, pn. "Organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w okresie od dnia 01.01.2020 r. do dnia 31.12.2020 r. dla osób zamieszkałych na terenie Gminy Kuryłówka, w miejscu ich zamieszkania, które z powodu wieku, choroby, niepełnosprawności wymagają pomocy innych osób".

Agnieszka Wyszyńska
Czytaj więcej o: Konkurs ofert - Organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych

Zapytanie ofertowe na świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych

18 listopada 2019

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kuryłówce zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi w 2020 r. dla osób bezdomnych (kobiet i mężczyzn), których ostatnim miejscem zameldowania jest Gmina Kuryłówka.

Alicja Kycia
Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe na świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuryłówce
Data utworzenia:2019-04-15
Data publikacji:2019-04-15
Osoba sporządzająca dokument:Piotr Bucior
Osoba wprowadzająca dokument:Piotr Bucior
Liczba odwiedzin:3668