Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

INFORMACJA W SPRAWIE REALIZACJI PROGRAMU POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU W CZASIE EPIDEMII

26 marca 2020

INFORMACJA GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KURYŁÓWCE W SPRAWIE REALIZACJI PROGRAMU POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU W CZASIE EPIDEMII

            Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuryłówce informuje, że w związku z trwającym w kraju stanem epidemii i zamknięciem szkół, pomoc dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Kuryłówka, objętych rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” realizowana będzie w formie paczek żywnościowych.  Pomocą taką objęci zostaną również seniorzy i niepełnosprawni znajdujący się w szczególnie trudnej sytuacji.

Dystrybucja pomocy nastąpi w pierwszym i drugim tygodniu kwietnia br. o czym osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane przez pracowników GOPS.

Czytaj więcej o: INFORMACJA W SPRAWIE REALIZACJI PROGRAMU POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU W CZASIE EPIDEMII

Wsparcie pschologiczne w związku z pandemią COVID-19

26 marca 2020

Informujemy, iż istnieje możliwość skorzystania  z bezpłatnego telefonicznego wsparcia psychologicznego udzielanego przez psychoterapeutów  w związku z pandemią COVID-19. Lista psychoterapeutów oraz dni i godz., kiedy można się umówić na rozmowę telefoniczną znajdują się na stronie Podkarpackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów: psychoterapia-podkarpackie.pl  oraz poniżej:

Czytaj więcej o: Wsparcie pschologiczne w związku z pandemią COVID-19

Ogłoszenie - wydawanie żywności

18 marca 2020

Ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuryłówce / Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kuryłówka informują, że w dniach 20, 23 i 24 marca osobom objętym Programem Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020, ze względu na istniejące zagrożenie epidemiczne zostanie dostarczona żywność bezpośrednio do domów przez Strażaków Ochotników z terenu Gminy Kuryłówka.

Nadal przypominamy o zachowaniu ostrożności związanej z trwającą kwarantanną.

 

Składamy serdeczne podziękowania Strażakom Ochotnikom za deklarowaną pomoc.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie - wydawanie żywności